Lékárničky a zdravotnický materiál - výroba, prodej

NAVRHUJEME, VYRÁBÍME A DODÁVÁME obaly a vybavení lékárniček pro vozidla, firmy a veřejnost. Pro firmy zajišťujeme komplexní expirační servis (pravidelnou kontrolu expirace, funkčnosti a doplnění) všech typů lékárniček. Vyrobíme Vám na zakázku obsah i obal ve firemních barvách a s Vaším logem dle výběru:

Autolékárničky
Pro firmy i jednotlivce zajišťujeme autolékárničky a náhradní náplně, odpovídající požadavkům zákona o pozemních komunikacích. NAVÍC!!! Dodáváme pouze autolékárničky, které jsou prověřeny zkušenostmi z praxe s kvalitním vybavením nad rámec zákona - např. nůžky nejen vyhovující tvarem, velikostí a materiálem, ale přestřihnou i bezpečnostní pásy, oděv ...

Firemní lékárničky
Motto: „ Lékárnička pevně přišroubovaná ke zdi ztrácí význam. Lékárnička se dopravuje k postiženému, ne naopak…“
Po vyhodnocení rizik, počtu zaměstnanců atd. ve Vaší firmě, navrhneme vybavení lékárničkami první pomoci. Zajistíme jejich instalaci, pravidelnou kontrolu expirace, funkčnosti a případné doplnění. Každá lékárnička bude vybavena jednoduchým návodem první pomoci.

Lékárničky určené zákonem
Lékárnička určená pro hromadnou přepravu osob (bus, kolejová vozidla - tramvaj, vlak, letadlo)
Lékárnička určená pro pobyt dětí na školách v přírodě a jiných zotavovacích akcích.

Minilékárničky
Motto: „ Velká pomoc v malém balení...“
Minilékárničky obsahují vše potřebné pro poskytnutí první pomoci při úrazech spojených např. s cykloturistikou a trávením volného času. Jsou vždy po ruce. Jejich součástí je i isotermická folie (zlatostříbrná folie používaná profesionálními záchranáři při těžkých úrazech) a PROFI-prostředek na zástavu krvácení z rozsáhlých odřenin (tzv. „silničního lišeje“.. Kdo je připraven, není překvapen.

Lékárničky pro cestování a pobyt
Motto: „První pomoc v zahraničí za české ceny...“
Je určená pro dovolené v tuzemsku i zahraničí, zájezdy poznávací i pobytové. Pro jednotlivce i kolektivy. Obsahuje vše nezbytné pro poskytnutí první pomoci včetně seznamu doporučených léků. První pomoc v zahraničí za české ceny.

Expediční lékárničky
Specializované lékárničky pro cestování v extrémních podmínkách. Obsah zohledňuje specifika prostředí -  rizika, teplotu, dostupnost odborné zdravotnické péče.