Lékárničky a zdravotnický materiál - výroba, prodej

NAVRHUJEME, VYRÁBÍME A DODÁVÁME obaly a vybavení lékárniček pro vozidla, firmy a veřejnost. Pro firmy zajišťujeme komplexní expirační servis (pravidelnou kontrolu expirace, funkčnosti a doplnění) všech typů lékárniček. Vyrobíme Vám na zakázku obsah i obal ve firemních barvách a s Vaším logem dle výběru:

Firemní lékárničky
Motto: „Stop lékárničkám přišroubovaným na zdi! Lékárnička se dopravuje k pacientovi, ne pacient k lékárničce!“
Po vyhodnocení rizik, počtu zaměstnanců atd. ve Vaší firmě, navrhneme vybavení lékárničky první pomoci. Zajistíme jejich instalaci, pravidelnou kontrolu expirace, funkčnosti a případné doplnění. Každá lékárnička bude vybavena jednoduchým návodem první pomoci a odpovídat zákonný povinnostem BOZP.

Autolékárničky - lékárničky určené pro osobní a hromadnou přepravu osob (auto, moto, bus, kolejová vozidla - tramvaj, vlak, letadlo).

Lékárničky pro děti - zákonem vyžadované vybavení pro pobyt dětí na školách v přírodě a jiných zotavovacích akcích. Naše lékárničky jsou kvalitní a obsahují nadstandardní vybavení nejen zákonem požadované. Vybavení nejen prodáváme ale i půjčujeme - půjčovna lékárniček.

Lékárničky pro obsluhu motorové pily, křovinořezu a jiné rizikové práce v terénu.

Lékárničky pro výkon Policie ČR, Městké policie, Obecní policie a bezpečnostní složky.

Minilékárničky
Motto: „ Velká pomoc v malém balení...“
Minilékárničky obsahují vše potřebné pro poskytnutí první pomoci při úrazech spojených např. s cykloturistikou a trávením volného času. Jsou vždy po ruce. Jejich součástí je i isotermická folie (zlatostříbrná folie používaná profesionálními záchranáři při těžkých úrazech) a PROFI-prostředek na zástavu krvácení z rozsáhlých odřenin (tzv. „silničního lišeje“.. Kdo je připraven, není překvapen.

Lékárničky pro cestování a pobyt
Motto: „První pomoc v zahraničí za české ceny...“
Je určená pro dovolené v tuzemsku i zahraničí, zájezdy poznávací i pobytové. Pro jednotlivce i kolektivy. Obsahuje vše nezbytné pro poskytnutí první pomoci včetně seznamu doporučených léků. První pomoc v zahraničí za české ceny.

Expediční lékárničky a speciální lékárničky
Specializované lékárničky pro cestování v extrémních podmínkách, sporty a aktivity. Obsah zohledňuje specifika prostředí -  rizika, teplotu, dostupnost odborné zdravotnické péče (turistika ve specifických oblastech, létání na padáku, yachting, expedice).