PRÁVNÍ PORADNA A SERVIS pro vedoucí pracovníky firem a organizací


Nemáte vlastní právní oddělení? Potřebujete občas pomoc právníka?
Dáváte zaměstnancům, zákazníkům, obchodním partnerům k podpisu dokumenty a nejste si jistí, jejich právní kvalitou?
Obchodujete se zahraničím a také máte pochybnosti?
Používáte ve firmě pracovní smlouvy, které ani nevíte kdy, kdo vytvořil? Víte, co všechno může pracovní smlouva obsahovat? Opravdu řeší smlouvy Vaše potřeby?

 

Ve firmách se potkáváme při zpracovávání dokumentací BOZP a PO s širokou škálou dokumentů, smluv a směrnic. Ne vždy jsou v souladu s legislativou. Ne vždy chrání, co chránit mají. Nenavazují na to, na co navazovat musí. Na evidentní chyby jsme vždy upozornili, ale zákazníci chtěli víc. Chtěli nápravu. Chtěli návrhy. Chtěli jistotu.


Co kdybyste věděli, že se někdo specializuje na "běžné firemní dokumenty"?
Co kdyby Vám odborník vše zkontroloval, upozornil na rizika, navrhnul nápravu?
Víte, že existují "vychytané" vzory, které na internetu nenajdete? Třeba že, dobrá pracovní smlouva dává jistoty zaměstnanci a zároveň chrání i zaměstnavatele?

 

Některé služby poskytujeme zdarma. Některé za málo a některé za tolik, kolik si vážnost situace vyžaduje. Nejčastěji poskytujeme právní služby v oblasti:

  • pracovní smlouvy, dohody o provedení práce, pověřovací listiny
  • obchodní podmínky
  • souhlasy se zpracováním osobních údajů
  • pronájmy prostor
  • interní směrnice
  • koupě, prodej
  • a další specifika z oblasti práva životního prostředí, Mezinárodní právo, právo Evropské unie, soukromé právo (obchodní, pracovní, smluvní)

Víte, kde Vás nejvíc "tlačí bota"?
Vyzkoušejte si náš právní servis.

Získejte partnera, který chrání Vaše zájmy. Kontaktujte nás.

Zajímaly by Vás ZDARMA zajímavost, vzory a informace o aktualitách pro firemní praxi, klid v podnikání, jistotu vedoucích pracovníků? Napište nám.  Nic z novinek Vám neunikne. Budete mít přehled o kalendáři školících akcí z oboru právních témat pro firmy a jejich zaměstnance = Právo pro neprávníky.