Půjčovna lékárniček a zdravotnického materiálu

  • PRO KOHO: školy, firmy, zájmové skupiny i jednotlivce…
  • KAM: jednorázové akce, pobytové tábory, výlety, zájezdy, dovolené, školy v přírodě...

Plánujete jednorázovou hromadnou akci? Proč zbytečně kupovat něco, co potřebujete pouze pár dní v roce a potom to bez užitku leží a hrozí, že vyprší datum použitelnosti, dojde k poškození, ztrátě, budete muset kontrolovat stav a doplňovat vybavení? Pro skupiny i jednotlivce máme vybavenou půjčovnu lékárniček a zdravotnického materiálu (obvazový materiál, léky pro cesty a pobyt, moderní 3D voděodolné dlahy, izotermické fólie...)

ATACHE GARANCE SPRÁVNÉHO OBSAHU:

Vy nám řeknete pro jaký počet lidí, na jak dlouho a na jakou akci je zdravotnické vybavení určeno a my Vám garantujeme, že budete vybaveni podle požadavků daných zákonem (pro případnou kontrolu) a navíc budete mít k dispozici užitečné nadstandardní doplňky.

BATOH, TAŠKA, KUFR...PŘENOSNÉ BALENÍ: Lékárničky a zdravotnické vybavení je uloženo v praktických voděodolných textilních batozích, taškách a mini taškách nebo v pevných obalech odolných proti poškození. Záleží pouze na účelu Vašeho využití a na tom, co Vám vyhovuje.

RŮZNÉ LÉKÁRNIČKY NA RŮZNÉ ÚČELY: Pro větší skupiny, dlouhodobější pobyty a různé aktivity Vám půjčíme různé typy lékárniček, které můžete v různých situacích potřebovat
Např. komplet pro dětský tábor: velká vybavená lékárnička (brašna,batoh) + zásobník zdravotnického materiálu (pro doplnění, umístěný na stabilním místě v táboře) + příruční mini lékárničky (např. pro každý oddíl, které jsou vždy tam, kde jsou děti a to i na výletech mimo tábořiště).
Např. komplet pro zájezd dospělých: zdravotnická brašna (batoh) pro velkou skupinu + mini lékárnička pro průvodce + doporučené léky a vybavení podle typu zájezdu.

CENÍK PŮJČOVNÉHO:

Lékárničky Vám zapůjčíme za paušální cenu/den + spotřebovaný materiál. Ceny už od 10,- Kč/den (dle typu lékárničky a vybavení). Platíte jen to, co skutečně použijete. Za spotřebovaný materiál jsou účtovány výhodné velkoobchodní ceny! Tzn., budete vybaveni a ušetříte a to i v případě, že použijete např. paralen - nezaplatíte běžnou prodejní cenu v lékárně, ale nižší.

Cena půjčovného odpovídá konkrétnímu zadání na vybavení lékárničky.

Ceny nejčastěji půjčovaných materiálů:

Lékárnička Cena
Příruční lékárnička (na opasek, do batohu, na kolo) 10,- Kč/den
Lékárnička pro školu v přírodě pro 30 dětí cena: 50,- Kč/den

Nevít si rady? Chcete mít jistotu, že máte vše potřebné a odpovídající zákonným požadavkům?

ZAVOLEJTE, NAPIŠTE NÁM (kontakt zde) - PORADENSTVÍ A VYHODNOCENÍ RIZIK:  Doporučíme Vám vhodné zdravotnické vybavení podle toho kdo (věk, počet lidí, zdravotní stav), kam (specifika místa, země, roční období) a za jakým účelem jede (turistika, cykloturistika, lyžování, exotika, ...). Vybavení navrhují lékaři a profesionální záchranáři.