Garance

Náš cíl:

Spokojení zákazníci, kteří jsou rádi našimi zákazníky.

 

   GARANCE KVALITY - VZDĚLÁVÁNÍ

  • AKTUÁLNOST A FLEXIBILITA - semináře připravujeme vždy na zakázku - podle potřeb a cílů zákazníků. Navíc: Naši lektoři jsou přímo na místě připraveni reagovat na aktuální potřeby zadavatele, účastníků a přizpůsobit program semináře, stejně jako metody tak, aby řešil to, co je prioritou.
  • LEKTOR -  ATACHE lektoři mají informace, vlastní zkušenosti a zajímavou formu. Lektorem je VŽDY člověk s vlastními praktickými zkušenostmi v oblasti témat, která školí. Např. Témata první pomoci školí lektoři, kteří jsou zkušení záchranáři s praxí u Záchranné zdravotnické služby, Témata BOZP a PO školí výhradně osoby odborně způsobilé s praktickými zkušenostmi z fungování firem a provozů ....
  • KVALITA A GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ - odvádíme práci na profesionální výši, naši lektoři mají vysokou odbornou i lidskou úroveň. Přímo na místě je lektor připraven reagovat na Vaše požadavky na úpravu obsahu a formy semináře. Pokud by přesto tato změna neodpovídala Vašim představám, garantujeme Vám vrácení peněz.  

    GARANCE KVALITY - LÉKÁRNIČKY / ZDRAVOTNICKÝ MATERIÁL

  • "CHYTRÉ" LÉKÁRNIČKY OD PROFESIONÁLŮ - lékárničky navrhují a schvalují profesionální záchranáři integrovaného záchranného systému na základě svých praktických zkušeností, tak aby sloužili a nebyly jen pro parádu. Lékárničky sestavujeme zákazníkům na míru dle rizik prostředí, kam je lékárnička určena.
  • KVALITNÍ MATERIÁLY OBALŮ I OBSAHU - při sestavování lékárniček využíváme kvalitní materiály jak na obaly (nárazuvzdorné, vodě, prachu, otěru odolné) tak i na vlastní náplně. Zdravotnický materiál v našich lékárničkách je české výroby, odpovídající příslušným zákonným normám a atestům.
  • PRODLOUŽENÁ DOBA POUŽITELNOSTI - díky kvalitním materiálům mají ATACHE lékárničky prodlouženou dobu použitelnosti výrazně nad rámec zákonných norem (více jak 2 roky). Doba použitelnosti se vztahuje na lékárničku jako celek a stanovuje se podle té komponenty, která má v lékárničce nejkratší životnost. Pro naše zákazníky to znamená, že i po uplynutí prodloužené doby použitelnosti celé lékárničky (např. 4 roky) jsou uvnitř materiály, které mají výrazně dělší životnost např. 10 let a mohou je tedy dále využívat (pouze vymění prošlou" komponentu).
  • CHRÁNÍME ZDRAVÍ - v našich lékárničkách nevyužíváme zdravotnický materiál z levných zahraničních dodávek, u kterých i skladování a způsob přepravy má vliv na kvalitu zdravotnického materiálu, který má chánit zdraví našich zákazníků.
  • OSVĚTA PRO LAIKY - při vzdělávacích akcích rozšiřujeme povědomí široké veřejnosti o moderních zdravotnických postupech a materiálech, které při nich mohou využít. Ukazujeme jim, podle čeho poznat a vybrat kvalitní vybavení lékárničky, čeho se rozhodně při nákupu vyvarovat, jak dobrým nákupem ušetřit a přitom pořídit kvalitní zdravotnické vybavení. Naším cílem je, aby český trh nabízel pouze kvalitní lékárničky protože je zákazníci vyžadují a aby za své peníze nedostávali podřadnou kvalitu a nefunkční vybavení. Věříme, že náš zodpovědný přístup zákazníci ocení.