Lékárničky a zdravotnický materiál - návrhy, prodej, servis

NAVRHUJEME A DODÁVÁME obaly a obsahy lékárniček pro vozidla, firmy a veřejnost. Pro firmy zajišťujeme komplexní doplňovací a expirační servis (pravidelnou kontrolu expirace, funkčnosti a doplnění) všech typů lékárniček. Sestavíme Vám na zakázku návrh obsahu nebo obal ve firemních barvách a s Vaším logem dle výběru:

Firemní lékárničky
Motto: „Stop lékárničkám přišroubovaným na zdi! Lékárnička se dopravuje k pacientovi, ne pacient k lékárničce!“
Po vyhodnocení rizik, počtu zaměstnanců atd. ve Vaší firmě, navrhneme vybavení lékárničky první pomoci. Dodávme Vám odolné přenosné obaly, zajistíme jejich instalaci, pravidelnou kontrolu expirace, funkčnosti a doplňování. Poradíme s vybavením jednoduchým návodem první pomoci tak, aby byl praktický a odpovídal zákonný povinnostem BOZP.

Autolékárničky - lékárničky určené pro osobní a hromadnou přepravu osob (auto, moto, bus, kolejová vozidla - tramvaj, vlak, letadlo).

Lékárničky pro děti - zákonem vyžadované vybavení pro pobyt dětí na školách v přírodě a jiných zotavovacích akcích včetně námětů na nadstandardní vybavení nad rámec legislativy ale efketivní a účinné.

Lékárničky pro obsluhu motorové pily, křovinořezu a jiné rizikové práce v terénu.

Lékárničky pro výkon Policie ČR, Městké policie, Obecní policie a bezpečnostní složky.

Minilékárničky
Motto: „ Velká pomoc v malém balení...“
Nepromokavý obal na nejen zdravotnické vybavení, díky kterému můžete mít vždy při ruce základní pomůcky pro posktnutí první pomoci aneb: Kdo je připraven, není překvapen.

Lékárničky pro cestování a pobyt
Motto: „První pomoc v zahraničí za české ceny...“
Odolný obal s vnitřním členěním, který naplníte obsahem doporučeného vybavení, osobními léky a materiálem, který budete mít na cestách a dovolených vždy připravený k použití. Nikdy nic nezapomenete - jen vezmete "taštičku" a víte, že máte vše potřebné.

Expediční lékárničky a speciální lékárničky
Specializované obsahy pro cestování v extrémních podmínkách, sporty a aktivity. Obsahy Vám navrhneme a  zohledňíme specifika prostředí -  rizika, teplotu, dostupnost odborné zdravotnické péče (turistika ve specifických oblastech, létání na padáku, yachting, expedice).

Rádi Vám odbornou radou pomůžeme a poradíme, upozrníme na rizika a ... Vy se jen nebojte zavolat! Chceme, abyste byli vždy připraveni na poskytnutí první pomoci, i když Vám přejeme, abyste raději nikdy nic z vybavení nepotřebovali.