ŠKOLENÍ OD PROFESIONÁLNÍCH ZÁCHRANÁŘŮ


Chcete se naučit poskytovat první pomoc a vždy vědět co dělat?
Hledáte školitele, aby naučil první pomoc Vaše zaměstnance?
Potřebujete splnit povinné školení?

Chcete, hledáte, potřebujete ... ale nesnášíte nudná školení a nechcete opět od zaměstnanců slyšet "Ach jo! Zase školení!"?

I my jsme chodili na školení z donucení. Víme jaké to je, poslouchat "uspavače hadů", být otrávení. Nebylo to o tématu, bylo to o přístupu lektora - někteří dokázali nudit i vtipem. A my jsme si řekli: Dost nudným školením! Nejsou nudná témata! Jen nudní lektoři!

Naše kurzy jsou ZÁŽITEK. Naším cílem je DOVEDNOST.
Určete si vlastní obsah, nebo si vyberte z TÉMATA ŠKOLENÍ.

Zajišťujeme školení pro dva typy zákazníků. Jedni se těší, vítají nás s otevřenou náručí, na školení se hlásí dobrovolně a vnímají školení jako odměnu, příležitost něco zajímavého se dozvědět s vidinou zajímavě stráveného času. Ti druzí přichází často "špatně naladění", otrávení, z donucení, nejraději by se jen podepsali do prezenčky  a odešli. Omlouvají se, že nebudou moci být do konce. Ti první nás znají. Znají naši práci, naše lektory, náš přístup. Ti druzí to brzy po začátku školení poznají také, překvapeni tím, že školení může být zajímavé, užitečné, najednou nepotřebují odejít ...a stávají se z nich Ti první. Při opakovaném školení už vědí. A těší se. A my chceme, aby se na nás zaměstnanci i organizátoři školení těšili. Proto neustále sledujeme moderní trendy záchranařiny, trénujeme, upravujeme prezentace, abychom vždy zaujali, překvapili a přinesli něco nového.

Jak to děláme? ZAŘÍDÍME VŠE! Od přípravy, přes školení až po výstupy dle zákona pro firemní účely.

1. NAUČÍME VÁS POSKYTOVAT PRVNÍ POMOC A ZACHRÁNIT ŽIVOT - srozumitelně, názorně a zajímavou formou Vás na našich kurzech seznamíme se zásadami a novinkami moderní první pomoci .. a nejen seznámíme! Vyzkoušíte, zažijete, osvojíte, zapamatujete... a budete mít jasno CO, PROČ a JAK při poskytování první pomoci dělat.
Témata vždy upravujeme na potřeby účastníků a rizika pracoviště, nebo situace, se kterými se v reálné praxi mohou účastníci potkat. Nepřednášíme nudné informace. Jsme nejen záchranáři z praxe ale i zkušení lektoři a odborníci z oblasti BOZP a PO. Všechny tyto odbornosti spojujeme při přípravě kurzů tak, aby opravdu stály za to a byly přínosem.

2. ZAJISTÍME SPLNĚNÍ VŠECH ZÁKONNÝCH POVINNOSTÍ ZE STRANY ZAMĚSTNAVATELE - zaplatíte za kurz, ale navíc dostanete vše pro splnění požadavků, které klade na zaměstnavatele zákon. Budete mít jistotu, že máte všechno v pořádku.

Kontaktujte nás a zdarma Vám vytvoříme návrh školení první pomoci (zde)


Bojíte se, že nebudete vědět, co udělat při úrazu nebo dopravní nehodě?
Zdají se Vám sny, jak bezmocně stojíte a nevíte?
Zažili jste strach o někoho blízkého?
Nesnášíte pohled na krev, zvratky?

Víme, jaké je se bát. Vážně! Každý z nás zažil strach. Všichni záchranáři, když začínají mají obavy, strach - Co když nebudu vědět co dělat? Co když něco pokazím? Co když...? Chodí po školeních protože ví, že se musí hodně naučit a ty strachy překonat. Proč? Aby mohli dělat svoji práci. Aby mohli zachraňovat životy. Po letech v sanitce a vrtulníku Vám dojde, že můžete udělat víc. Zbavit strachů ty, kteří jsou na místě dřív než profesionální záchranáři. Vás. Jste tam první a čekáte na záchranáře. Buší Vám srdce a sekundy se vlečou tak pomalu. Doufáte, že přijedou včas. A my doufáme, že než přijedeme, bude u pacienta někdo, kdo to zvládne. Kdo pomůže pacienta udržet při životě. Kdo mu dá pár minut navíc. Kdo dá šanci záchranářům, dělat svoji práci. Můžete zachránit život člověka. Můžete dát šanci záchranářům, dělat svoji práci. Naučte se poskytovat PRVNÍ POMOC.

Kontaktujte nás. Společně to zvládneme. Vy to zvládnete!

Chcete kurz pro skupinu? ALL INCLUSIVE nebo přesně jak potřebujete. Víte kdy, kde, pro koho a o čem? Vyberte si z témat první pomoci. Nebo nám řekněte zadání a my Vám obsah připravíme přesně dle metodiky navržené proefsionálními záchranáři tak, aby se na nic důležitého nezapomnělo.

Chcete kurz sami pro sebe, pro jednotlivce? Pravidelně vypisujeme otevřené kurzy. Napište nám kontakt na Vás a budeme Vás o nových termínech informovat. Aktuální termíny zveřejňujeme na webových stránkách nebo FB stránkách.


Dokážeme Vám pomoci se zábranami při poskytování první pomoci (obavy ze zvratků, krve, zodpovědnosti, co když něco pokazím a nebudu vědět...).

Poradíme Vám s vybavením firemních a osobních lékárniček tak, ať neutrácíte zbytečně a naopak máte to, co se může hodit. Co má obsahovat firemní lékárnička, školní lékárničky ... viz. zde.


Podle čeho vybrat kurz první pomoci: PRÁVĚ UPRAVUJEME .....