Výběr a zaškolení nových pracovníků

Uděláme to za Vás, nebo Vám dáme návod, jak si poradit sami.

Víte o projektu "START POINT"?  Jsme autory know-how a unikátní SW aplikace pro výběr a efketivní zaškolování nových pracovníků. Chcete se zdarma zúčastnit pilitního projektu? Více informací zde.

Často je to začarovaný kruh – potřebujete nové lidi a nestíháte je zaškolovat protože potřebujete dělat svou práci, nebo dohánět to, na co Vám chybí lidé ...

VÝBĚR NOVÝCH PRACOVNÍKŮ

  • MY - naši zkušení personalisté podle Vašeho zadání oslovíme, prověříme a doporučíme vhodného pracovníka na danou pozici.

V našich výběrových řízení hodnotíme nejen profesní odbornost, ale i lidskou kompatibilitu s Vaší firmou, nadřízenými a ostatními spolupracovníky.

  • VY – naučíme Vás, jak efektivně a profesionálně vybírat nové pracovníky, jak vést výběrový rozhovor tak, aby jste získali informace, které potřebujete a naučili se „číst mezi řádky“ – dozvěděli se o kandidátovi víc než jen to, co řekne a co má často připravené. Přitom pravda může být někde jinde!

ZAŠKOLENÍ NOVÝCH PRACOVNÍKŮ

Na základě specifik Vaší firmy a dané pozice Vám vytvoříme efektivní systém zaškolování nových pracovníků s cílem aby:

  • Začal pracovat co nejdříve = byl přínosem
  • Nastavení zásad pro jeho zaškolení a následně i další kvalitní práci
  • Zaměstnavatel měl přehled o vývoji jeho zaškolování
  • Získal motivaci k práci a vztah k firmě i lidem

Doporučíme Vám vhodný postup zaškolování na jednotlivé pozice včetně vytvoření kontrolních mechanizmů pro ověření jak zaškolování probíhá.